اخبار سایت

حضور دوندگان استان در رقابت های کشوری

دوندگان استان در رقابت های دوومیدانی جانبازان ومعلولین قهرمانی کشور با حریفان مصاف می کنند

اطلاعات بیشتر...

فیلیپ کریون در آغاز بازدید های خود از پارالمپیکی ها

فیلیپ کریون در آغاز بازدید های خود از پارالمپیکی ها گفت: خوشبختانه جایگاه ایران در جدول توزیع مدال های پارالمپیک در قاره کهن دوم است و در المپیک 2020 خواهد درخشید.

اطلاعات بیشتر...

دیوان عدالت اداری

دیوان عدالت اداری درخواست ابطال ماده ۲ آیین‌نامه اجرایی قانون اصلاح نحوه بازنشستگی جانبازان انقلاب اسلامی ایران و جنگ تحمیلی و معلولان عادی و شاغل مشاغل سخت و زیان آور را رد کرد.

اطلاعات بیشتر...

اعطای بالاترین نشان رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به خانواده گلبار نژاد

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک، بالاترین نشان ریاست آی پی سی را به خانواده مرحوم بهمن گلبارنژاد اعطا کرد.

اطلاعات بیشتر...

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی مناسب سازی معابر محیط شهری معلولین

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی مناسب سازی معابر محیط شهری معلولین در مرکز حمایت از معلولین ضایعات نخاعی ایران , واحد روزانه توانبخشی و آموزشی معلولین ضایعه نخاعی شهدای جلائی پور

اطلاعات بیشتر...

برگزاری جشن استقبال از بهار سال 1396

مرکز حمایت از معلولین ضایعات نخاعی ایران همه ساله درایام گوناگون برنامه های متنوعی که شامل برنامه های جشن و شادی ، اردوهای گوناگون ، توزیع سبدهای کالا ، توزیع کمک های مالی برای رفع مشکلات مختلف مددجویان عزیز وهمچنین درطول سال وبه ویژه درایام عزاداری ماه های محرم و رمضان برنامه هایی با حال و هوای مذهبی را برای ارتقاء روحیه معنوی مددجویان برگزار می نماید .

اطلاعات بیشتر...

راه اندازی , بازسازی و مناسب سازی ساختمان واحد طرشت

مفتخریم در آیندۀ بسیار نزدیک با افتتاح دفتر مرکزی مرکز حمایت از معلولین ضایعات نخاعی ایران در محدودۀ طرشت گامی نوین و بسیار ارزنده دیگری در ارایه خدمات به مددجویان برداریم .

اطلاعات بیشتر...

دریافت خدمات فیزیوتراپی , کاردرمانی , آبدرمانی و آموزش های شخصی برای مددجویان ضایعات نخاعی

در یک اقدام بسیار شایسته مرکز حمایت از معلولین ضایعات نخاعی ایران مدیریت مرکز روزانه توانبخشی و آموزشی معلولین آسیب های نخاعی شهدای جلائی پور را واقع در بهزیستی مولوی بر عهده گرفته است

اطلاعات بیشتر...

ارائه خدمات درمانی بصورت رایگان با موافقت دانشگاه علوم پزشکی دانشکده شهید بهشتی

در راستای برخورداری هرچه بهتر و بیشتر از خدمات درمانی با امضاء موافقت نامه ای با دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی توسط مدیر عامل محترم مرکز آقای علی ضرابی و معاونت درمان دانشگاه فوق دربارۀ دریافت خدمات درمانی رایگان برای مددجویان توسط تعدادی از بیمارستانهای تحت نظارت این دانشگاه به شرط بستری شدن از هم اکنون از این مزایا بهره مند شوند .

اطلاعات بیشتر...

برخورداری از طرح کمک هزینه تحصیلی

مرکز حمایت از معلولین ضایعات نخاعی ایران با تلاش فراوان موفق به اخذ همکاری با بعضی از سازمان و ارگان های مردمی برای دریافت کمک هزینۀ تحصیلی مددجویان و فرزندان توانخواهان گردید .

اطلاعات بیشتر...

پیشرفت در حوزه سلول‌های بنیادی، تضمین‌کننده آینده پزشکی ایران

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی تاکید دارد که برای تضمین آینده پزشکی ایران ناگزیر از پیشرفت در زمینه سلول‌های بنیادی و علوم نوین پزشکی هستیم

اطلاعات بیشتر...

ورزشکاران معلول خوزستانی زیر سایه فقر

هاشمیه متقیان، بانوی پارالمپیکی دو و میدانی در ماده پرتاب نیزه در خصوص تمرینات خود، بیان داشت: در هر هفته 6 جلسه تمرینی از روز شنبه تا پنج‌شنبه دارم و روزهای جمعه نیز فقط متعلق به ریکاوری است.

اطلاعات بیشتر...

رقابت پرتاب‌گران معلول خوزستانی در مسابقات کشوری

رقابت پرتاب‌گران معلول خوزستانی در مسابقات کشوری

اطلاعات بیشتر...

واریز مستمری مددجویان بهزیستی خراسان رضوی با 3.5 برابر افزایش یافت

مدیر کل بهزیستی استان خراسان رضوی از افزایش 3.5 برابری مستمری مددجویان در سال جاری خبر داد و گفت: مستمری فروردین ماه با نرخ جدید برای 35 هزار و 666 خانوار تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی شامل 59 هزار و 569 نفر به حساب‌های اعلامی آنان واریز شده است.

اطلاعات بیشتر...

ایران الگوی مناسب برای ورزش معلولان است

رئیس پزشکی کمیته بین المللی پارالمپیک: ایران الگوی مناسب برای ورزش معلولان است

اطلاعات بیشتر...

رحمتی، سفیر موسسه معلولین امام جواد (ع) شد

کاپیتان استقلال با حضور در موسسه معلولین امام جواد (ع) مشهد و سرای سالمندان نور، از اعضای آن بازدید و به عنوان سفیر این موسسه انتخاب شد.

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  ...  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  بعدی  آخرین