اخبار حوزه معلولین

حقوق معلولین در میان قوانین شهرسازی خاک می‌خورد

کهگیلویه و بویراحمد استانی است که نیازهای معلولین در نگاه شهر سازان دیده نشده و حقوق معلولین در حوزه مناسب سازی برای استفاده یکسان از خدمات در قوانین خاک می‌خورد.

اطلاعات بیشتر...

مدیرکل بهزیستی استان زنجان: بدون توجه به مناسب سازی،چرخه توانمندسازی دچار مشکل می شود

مدیرکل بهزیستی استان زنجان در هتل لاله هیدج و در همایش دهه فجر انقلاب گفت:بدون توجه به مناسب سازی، توانمندسازی معلولین دارای مشکل شده و چرخه توانمندسازی معیوب است

اطلاعات بیشتر...

میزبانی قم از مرحله نهایی لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر ایران

روزهای 19 و 20 بهمن ماه انجام می‌شود میزبانی قم از مرحله نهایی لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر ایران

اطلاعات بیشتر...

زمان برگزاری مجمع انتخابات جانبازان و معلولان تغییر کرد

ساعت مجمع انتخابات فدراسیون جانبازان و معلولان تغییر پیدا کرد.

اطلاعات بیشتر...

برپایی بازارچه دائمی خیریه صنایع دستی و غذایی جامعه معلولین هرمزگان

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، اولین بازارچه دایمی خیریه صنایع دستی و غذایی جامعه معلولین استان با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی شد.

اطلاعات بیشتر...

سهم معلولان و جانبازان از فضای ورزشی مشهد، تنها یک سالن

رییس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی در خصوص امکانات و مجموعه‌های ورزشی معتقد است این قشر از شهروندان به فضای ورزشی بیشتری در اقصی‌نقاط شهر نیاز دارند.

اطلاعات بیشتر...

مناسب سازی مبلمان شهری ضرورت ساده حضور معلولان در جامعه

این معلولان علاوه بر مشکلاتی که در زمینه اشتغال، مسکن، دریافت خدمات حمل و نقل، آموزشی و بهداشتی و درمانی دارند به دلیل فقدان مناسب‌ سازی محیط و معابر شهری از حضور و مشارکت اجتماعی در عرصه های مختلف نیز محروم هستند.

اطلاعات بیشتر...

500 تعهد شغلی بهزیستی زنجان برای مددجویان محقق شده است

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار از مهم ترین رویکرد بهزیستی برای توانمند سازی معلولین و جامعه هدف است افزود : از ابتدای سال تا کنون 500 مورد تعهد شغلی توسط بهزیستی برای مددجویان بهزیستی استان زنجان ایجاد شد.

اطلاعات بیشتر...

اخبار کوتاه از ورزش‌های جانبازان و معلولین

در این دوره از مسابقات ۱۱ تیم از سراسر کشور اعلام آمادگی کرده‌اند که از امروز عصر وارد کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین خواهند شد و مسابقات آنها از ۵ تا ۸ بهمن ماه در جریان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر...

توانبخشی مبتنی بر جامعه در همه شهرها باید اجرایی شود

مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور ، با بیان اینکه توانبخشی نوین و علمی، توانمندسازی مبتنی بر جامعه است، گفت: این رویکرد باید در همه شهرها هم اجرایی شود.

اطلاعات بیشتر...

معلولان کاشمر در استفاده از مراکز دانشگاهی و اداره‌ها با مشکلات اساسی مواجهند

رئیس اداره بهزیستی کاشمر گفت: براساس جمعیت 170 هزار نفری شهرستان کاشمر حدود 17 هزار نفر معلول در این شهرستان زندگی می‌کنند.

اطلاعات بیشتر...

برگزاری کارگاه آموزش رایانه ویژه نابینایان

گروه فرهنگی: مسئول بخش نابینایان و کم‌بینایان کتابخانه مرکزی همدان از برگزاری کارگاه آموزش رایانه درجه۱ ویژه نابینایان و کم‌بینایان عضو کتابخانه مرکزی همدان خبر داد.

اطلاعات بیشتر...

شعب بانک ملی در مازندران برای تردد معلولان تسهیل می‌شوند

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد تمام تلاش این است در اولین فرصت تمام شعب بانک ملی در این استان برای معلولان عزیز مناسب‌سازی شوند.

اطلاعات بیشتر...

جامعه باید پذیرای معلولان باشد

علیرضا قلندری یکی از مشکلات درحوزه رسیدگی خدمات به جامعه هدف معلولان را کم کاری برخی دستگاههای اجرایی در این حوزه بیان کرد و گفت :جامعه باید پذیرای معلولان باشد.

اطلاعات بیشتر...

ایجاد ۴۵۰ فرصت شغلی جدید برای جامعه هدف بهزیستی قزوین

مدیرکل بهزیستی استان گفت: با توجه به راهبرد سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، این اداره کل از محل اعتبارات بند د تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۶، موجبات فرصت اشتغال برای ۲۸۵ نفر از مددجویان به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال را فراهم کرده است .

اطلاعات بیشتر...

صدور بیش از ۱.۶ میلیون کارت‌ جدید معلولیت تا پایان سال ۹۷

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از صدور بیش از یک میلیون و 600 هزار کارت جدید معلولیت تا پایان سال 97 خبر داد.

اطلاعات بیشتر...

اختصاص 60 دستگاه ون برای تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با بیان اینکه مدیریت جدید شهری برنامه هایی در خصوص تقویت ناوگان سامانه جانبازان و معلولین دارد، گفت: در صورت تامین اعتبار از محل خرید خدمت خدمات حمل و نقلی در قالب 60 دستگاه وَن در آینده نسبت به تقویت این ناوگان اقدام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر...

بررسی و شناسایی موانع و مشکلات معلولین ضروری است

مدیر عامل انجمن انجمن معلولین جسمی و حرکتی استان اردبیل گفت: موانع و مشکلات پیش روی معلولین جسمی و حرکتی باید به صورت جدی مورد بررسی و شناسایی قرار گیرد .

اطلاعات بیشتر...
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین